Łomża, lomza - nocą
Saturday, 20 październik 2018
Dziś pogoda:
temp.max.:0 °C
temp.min.:0 °C
wiatr:0 km/h
     
 
 
Ogłoszenia
Auto giełda
   więcej    dodaj pojazd
MENU ON-LINE
    Chilli Pizza
Łomża
ul. ul. Długa 8

Łomżyńscy siłacze Mistrzami Świata(30 wrzesień 2010)
Dwóch łomżyniaków wróciło z rozgrywanych w Trnavie na Słowacji Mistrzostw Świata w Trójboju Siłowym w glorii mistrzów naszego globu. W grupie masters do lat 50 w kategorii wagowej do 90 kg, najlepszy okazał się Zbigniew Turowski, będący wychowawcą w Bursie Szkolnej nr 2 w Łomży...
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Turniej streetball(12 lipiec 2010)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza wszystkich chętnych w wieku od 15 lat na turniej streetballu, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 17.07.2010 r., na boisku „Orlik 2012” przy ul Katyńskiej. Początek turnieju o godzinie 11:00. W programie imprezy...
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zawody TKKF(02 lipiec 2010)
W dniach 25-27 czerwca br. odbył się w Rajgrodzie wojewódzki zlot sportowo – rekreacyjny TKKF, podczas którego przeprowadzono zawody sportowo – rekreacyjne, w których zwyciężyła drużyna Łomży. Ostatniego dnia zlotu przeprowadzony został natomiast sportowy turniej miast i gmin o puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, w którym zwyciężyła reprezentacja Wysokiego Mazowieckiego, zaś nasze miasto uplasowało się na trzeciej pozycji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ruszają X Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły(26 czerwiec 2010)
Już w niedzielę 27 czerwca odbędzie się uroczyste otwarcie X-tych Polonijnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły. Przez 4 dni młodzież będzie rywalizowała w taki konkurencjach jak pływanie, koszykówka, piłka nożna, zapasy, lekkoatletyka, tenis stołowy, szachy i karate.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Drugie miejsce łomżyńskich karateków(01 marzec 2010)
Drugie miejsce w punktacji drużynowej zajęli zawodnicy i zawodniczki Łomżyńskiego Klubu Karate podczas rozgrywanych w Zambrowie XI Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin, pozwalając się nieznacznie wyprzedzić jedynie klubowi z Suwałk...
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Liga Szkolna o Puchar Prezydenta(11 listopad 2009)
W sobotę w Łomży rozpoczęły się turnieje XI edycji Szachowej Łomżyńskiej Ligi Szkolnej o puchar Prezydenta Miasta. Pierwszy turniej zgromadził na starcie 89 zawodników z 26 szkół, rywalizowano w 8 kategoriach wiekowych systemem szwajcarskim.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zapraszamy na XXXIII Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness w Ostrołęce(01 maj 2009)
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Łomżyńskie Mistrzynie USA w Karate(27 styczeń 2009)
W niedzielę 25 stycznia 2009 r., w Los Angeles odbyły się otwarte wagowe Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w Karate Kyokushin. Polskę na tych zawodach reprezentowały m.in. dwie zawodniczki wywodzące się z Łomżyńskiego Klubu Karate – Aleksandra Zajkowska i Anna Kaczyńska (po okresie studiów powracająca z Białostockiego Klub Karate KANKU do ŁKK). Obie w swoich kategoriach wagowych zajęły pierwsze miejsca, co jest ogromnym sukcesem podlaskiego karate kyokushin. Rozgrywane rokrocznie zawody w Los Angeles są bardzo prestiżowe i stanowią eliminacje do Mistrzostw Świata, które odbędą się w sierpniu w Tokio.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


[ 1 ]
 
Logowanie
Login :
Hasło :
Reklamy
  strona główna
 do góry  
O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Moja-Lomza.pl © 2008 - 2009 www.luba.int.pl
czas: 0.03 s.