Łomża, lomza - nocą
Saturday, 20 październik 2018
Dziś pogoda:
temp.max.:0 °C
temp.min.:0 °C
wiatr:0 km/h
     
 
 
Ogłoszenia
Auto giełda
   więcej    dodaj pojazd
MENU ON-LINE
    Chilli Pizza
Łomża
ul. ul. Długa 8

Aleksandra Zajkowska wicemistrzynią Polski(01 czerwiec 2010)
Zawodniczka Łomżyńskiego Klubu Karate, Aleksandra Zajkowska, podczas odbywających się w Warszawie Mistrzostw Polski w Karate Kyokushin wywalczyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski. W walce finałowej Ola uległa bardziej doświadczonej i o osiem lat starszej zawodniczce z Otwocka, Agnieszce Winek.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Zawodniczka z Łomży wicemistrzynią świata(29 kwiecień 2010)
Anna Kaczyńska będąca wychowanką Łomżyńskiego Klubu Karate, a reprezentująca obecnie Zambrowski Klub Karate Kyokushin, została wicemistrzynią świata seniorek w kategorii ciężkiej. Srebrny medal Mistrzostw Świata w karate kyokushin zdobyła w miniony weekend w Tokio. W finałowej walce Ania uległa innej reprezentantce Polski – Agnieszce Sypień z Wrocławia. W mistrzostwach udział wzięła także trójka zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate: ubiegłoroczna wicemistrzyni świata juniorek Aleksandra Zajkowska oraz debiutujący na tej rangi zawodach Łukasz Lubiejewski i Maciej Tercjak.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tytuł najlepszej zawodniczki i 9. medali łomżyńskich karateków(22 marzec 2010)

foto: ŁKK
Dwudziestu zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate wzięło udział w Mistrzostwach Polski Makroregionu Wschodniego oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate Kyokushin, które odbyły się w minioną sobotę w Tomaszowie Lubelskim. Z zawodów młodzi karatecy, którzy startowali w kategoriach młodzika, juniora młodszego i seniora, przywieźli do Łomży dziewięć medali: 4 złote, 1 srebrny i 4 brązowe. W sumie w mistrzostwach startowało łącznie 286 zawodników z 26 klubów z województw: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko – mazurskiego i lubelskiego...
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ]
 
Logowanie
Login :
Hasło :
Reklamy
  strona główna
 do góry  
O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Moja-Lomza.pl © 2008 - 2009 www.luba.int.pl
czas: 0.02 s.