ul. al. Legionów 152
Turniej Siatkówki Plażowej
07 wrzesień 2010
drukuj | Rozmiar tekstu: A A A
W dniu 26.08.2010 na plaży przy odkrytym basenie kąpielowym przy ulicy Katyńskiej odbył się turniej siatkówki plażowej zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Rywalizacja w turnieju odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii młodszej (10-13 lat) wzięły udział 4 drużyny dwuosobowe, a w kategorii starszej (14-17 lat) rywalizowały 3 zespoły.

Zawody siatkówki plażowej w starszej kategorii wygrała drużyna Maria, zaś na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny: Kazańska i FC Liliputy. W kategorii młodszej wygrała drużyna FC Prusa, 2-gie miejsce zajęła drużyna Barcelona FC,  natomiast  3-cie Siatkarze.
Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali drobne upominki, zaś zwycięzcy oprócz upominków, nagrody rzeczowe oraz medale.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w turnieju.

tekst i foto: MOSiR