Łomża, lomza - nocą
Tuesday, 26 marzec 2019
Dziś pogoda:
temp.max.:0 °C
temp.min.:0 °C
wiatr:0 km/h
     
 
 
Ogłoszenia
Auto giełda
   więcej    dodaj pojazd
MENU ON-LINE
Szechuan
Brak
zdjęcia
Łomża
ul. ul. Dworna 22
Puchar Miejskiej Ligi Piłki Nożnej zdobyty! Ruszają kolejne piłkarskie rozgrywki!
28 sierpień 2010
drukuj | Rozmiar tekstu: A A A
W minioną sobotę i niedzielę odbyły się rozgrywki o Puchar Miejskiej Ligi Piłki Nożnej. Kilkanaście drużyn rywalizowało ze sobą na boiskach Orlik 2012 przy ul. Katyńskiej i ul. Bernatowicza. Po dwudniowych zmaganiach ostatecznie najlepszą drużyną okazała się Baltica Travel I, która na podium wyprzedziła swój drugi zespół i drużynę z Rutek. W trakcie trwania turnieju wyłoniono najlepszego strzelca, którym z 10 strzelonymi golami został Adrian Chrostowski z ekipy KOS 1984 Rutki. Najlepszym bramkarzem uznano Grzegorza Hermanowskiego z Promila Drozdowo, zaś odkryciem turnieju Michała Grzymałę z drugiej drużyny Baltica Travel. Puchar Fair Play otrzymała ekipa FC Żółwik II.

Do turnieju o Puchar Miejskiej Ligi Piłki Nożnej, przystąpiło czternaście drużyn, które w końcowej klasyfikacji zajęły następujące miejsca:
1.   Baltica Travel I
2.   KOS 1984 Rutki
3.   Baltica Travel II
4.   MARPOL
5.   Promil Drozdowo
6.   FC Galacticos
7.   FC Żółwik I
8.   Trzynastka Łomża
9.   Łomżyca
10. Osiedle Maria
11. Rocco
12. Yellows Zambrów.org
13. FC Żółwik II
14. KS Południe

Organizatorem Pucharu Miejskiej Ligi Piłki Nożnej był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wraz z dużą rzeszą zaangażowanych społeczników. Szczególne słowa uznania należą się Robertowi Cierpikowskiemu i Arturowi Nadolnemu. To przy współpracy z takimi osobami powstała Miejska Liga Piłki Nożnej, która zrzesza amatorów tego sportu i prowadzi do organizacji również takich imprez, jaką mogliśmy oglądać w miniony weekend na kompleksach "Moje Boisko - Orlik 2012" w Łomży.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje również, że jesienna runda Miejskiej Ligi Piłki Nożnej rusza już w najbliższą niedzielę (29.08.2010 r.) i potrwa do 17 października br. Chętnych do oglądania piłkarskich zmagań amatorów zapraszamy na kompleks "Moje Boisko – Orlik 2010" przy ul. Katyńskiej. Więcej informacji, wraz z terminarzem rozgrywek, można znaleźć  na stronie internetowej www.orliklomza.pl.
Organizatorzy rozgrywek dziękują sponsorom, dzięki którym udało się uatrakcyjnić turniej. Podziękowania należą się firmom: Farmal, JM Jedwabne, JW Nowik, Piekarni Jeziorko oraz sklepowi Vivasport z Zambrowa.foto: MOSiR
skróty wiadomości sportowych
powrót do aktualności sportowych
 
Treść opinii:
Autor:
Autor: ja Data: 25 marzec 2012, 01:35
dobre to


Serwis moja-lomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Logowanie
Login :
Hasło :
Reklamy
  strona główna
 do góry  
O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Moja-Lomza.pl © 2008 - 2009 www.luba.int.pl
czas: 0.03 s.