Łomża, lomza - nocą
Saturday, 20 październik 2018
Dziś pogoda:
temp.max.:0 °C
temp.min.:0 °C
wiatr:0 km/h
     
 
 
Działy sportowe
Piłka nożna Piłka ręczna Siatkówka Koszykówka Lekkoatletyka Pływanie Boks i walki Tenis ziemny Inne
Tabele wyników    

Zapowiedź spotkań 16. kolejki IV ligi(13 listopad 2009)
Mimo, że IV ligowe zespoły rozegrały już po 15 meczów, to przyjdzie im rywalizować jeszcze w tym roku w dwóch kolejkach wiosennych rozgrywanych awansem. Swoje typy i ciekawą analizę poszczególnych spotkań przedstawił nam w tym tygodniu grający trener Rudni Zabłudów, Grzegorz Pieczywek.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)1/8 Pucharu Polski - wyniki(12 listopad 2009)
W dniu dzisiejszym na podlaskich boiskach rozgrywane są spotkania 1/8 fianłu okręgowego Pucharu Polski. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Liga Szkolna o Puchar Prezydenta(11 listopad 2009)
W sobotę w Łomży rozpoczęły się turnieje XI edycji Szachowej Łomżyńskiej Ligi Szkolnej o puchar Prezydenta Miasta. Pierwszy turniej zgromadził na starcie 89 zawodników z 26 szkół, rywalizowano w 8 kategoriach wiekowych systemem szwajcarskim.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Proces byłego trenera ŁKS Łomża w sprawie korupcji(11 listopad 2009)
Wczoraj w Kielcach ruszył proces o ustawianie meczów piłkarskich przez Kolporter Koronę Kielce. Do głównych oskarżonych należy m.in. były trener drużyny z Łomży, Jerzy E. junior, który kilka lat temu prowadził z sukcesami zespół ŁKS-u. Jednak nie zajmował się jak widać tylko tym zajęciem, a wg. prokuratury pomagał on w kontaktach pomiędzy ówczesnym trenerem Korony Kielce, a trenerem B., który pośredniczył między zespołem, a korumpowanymi.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Paweł Grygo (Prefabet Śniadowo Łomża) 9. w XV Międzynarodowym Półmaratonie Kurpiowskim (wyniki, zdjęcia)(10 maj 2009)
Białorusin Dymitry Baranovski wygrał XV Międzynarodowy Półmaraton Kurpiowski z wynikiem 1:09:50 i zabrakło mu nieco ponad cztery minuty do pobicia rekordu trasy. Jako drugi dystans 21 km 097 m przebiegł Bogusław Andrzejuk (KS Podlasie Białystok), a trzeci był Anłon Połołskyy z Ukrainy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zapraszamy na XXXIII Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness w Ostrołęce(01 maj 2009)
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Łomżyńska Gimnazjada Klas Pierwszych w Piłce Ręcznej w PG6(19 luty 2009)
W najbliższą sobotę (21 lutego) w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 6 w Łomży rozegrany zostanie pierwszy z trzech turniejów Miejskiej Gimnazjady Klas Pierwszych w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Łomżyńskie Mistrzynie USA w Karate(27 styczeń 2009)
W niedzielę 25 stycznia 2009 r., w Los Angeles odbyły się otwarte wagowe Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w Karate Kyokushin. Polskę na tych zawodach reprezentowały m.in. dwie zawodniczki wywodzące się z Łomżyńskiego Klubu Karate – Aleksandra Zajkowska i Anna Kaczyńska (po okresie studiów powracająca z Białostockiego Klub Karate KANKU do ŁKK). Obie w swoich kategoriach wagowych zajęły pierwsze miejsca, co jest ogromnym sukcesem podlaskiego karate kyokushin. Rozgrywane rokrocznie zawody w Los Angeles są bardzo prestiżowe i stanowią eliminacje do Mistrzostw Świata, które odbędą się w sierpniu w Tokio.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie 1 2 [ 3 ]
 
Logowanie
Login :
Hasło :
Reklamy
  strona główna
 do góry  
O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Moja-Lomza.pl © 2008 - 2009 www.luba.int.pl
czas: 0.03 s.