Łomża, lomza
Sunday, 17 grudzień 2017
Dziś pogoda:
temp.max.:0 °C
temp.min.:0 °C
wiatr:0 km/h

Kategoria: Praca » Dam07-12-2017 09:46
drukuj | Rozmiar tekstu: A A A
Elektromechanik sprzętu ciężkiego

Job Talent pilnie poszukuje doświadczonych  techników maszyn budowlanych i wozków widłowych, podnośników.
Nasz klient jest autoryzowanem serwisantem  maszyn marki Toyota, Linde, Yanmar, itd.

Zakres obowiązków:
 Analiza działania całej maszyny w przypadku złego funkcjonowania lub awarii za  pomocą systemów diagnostycznych/ multimetrów, schematów oraz dokumentacji technicznej
 Naprawa silników w wózkach widłowych, ładowarkach teleskopowych,  podnośnikach
 Naprawa pomp wtryskowych, pasków rozrządu i cylindów
 Całkowite przeglądy i naprawy silników diesla
 Naprawa systemów hydraulicznych, w podnosnikach, podestach ruchomych (zbliżeniowych)
 Naprawa systemów pneumatycznych,  np. układów  hamulcowych
 Diasgnostyka i  naprawa systemów  elektronicznych
 Znajomość systemu Canbusa i  sterowania Mosfet
 Wymiana  obwodów  elektrycznych oraz  naprawy  oświetlenia
Wymagania:
 Wykształcenie techniczne kierunkowe: mechanika lub elektomechanika
 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku jako mechanik wozków widłowych, koparek, podnośników, ładowarek
 Komunikatywny angielski
 Własny samochód na dojazdy  do pracy
Oferujemy:
 Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy zatrudnienia
 Zróżnicowaną pracę, w której nie będziesz się nudził
 Możliwość nadgodzin w tygodniu lub soboty
 Bonusy: 13stka,  pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie wypadkowe
 Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
 Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
 Zadbamy o całą administrację związaną z zatrudnieniem

ZAINTERESOWANYCH  PROSIMY O PRZESLANIE SWOJEGO CV NA ADRES: jobs@jobtalent.be

Dane kontaktowe:
adres e-mail :jobs@jobtalent.be
Galeria:

Informacjie o ogłoszeniu:
Data dodania :07-12-2017 09:46:44
Data wygaśnięcia :06-01-2018 09:46:00
Wyświetleń :6
Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.moja-lomza.pl

Portal moja-lomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.
Logowanie
Hasło :
Reklamy
  strona główna
 do góry
O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt