Łomża, lomza
Sunday, 17 grudzień 2017
Dziś pogoda:
temp.max.:0 °C
temp.min.:0 °C
wiatr:0 km/h

Kategoria: Praca » Dam06-12-2017 14:20
drukuj | Rozmiar tekstu: A A A
Sortowacz owocow w Belgii

Sortowacz owoców w Belgii

Job Talent poszukuje pracownikow do sortowania owocow (przede wszystkim jablek i gruszek).
Oferujemy legalna pracę na podstawie belgijskiej umowy.

Zakres obowiązków:
 Sortowanie owocow sezonowych: glownie jablek i gruszek
 Ustawianie skrzynek z owocami na paletach (7-12 kg)

Wymagania:
 Gotowosc do fizycznej, stojacej pracy  (od 7:00 do 16)
 Dobra wytrzymalosc fizyczna

Warunki finansowe:
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Bonus roczny oraz ubezpiecznie zdrowotne
 Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

ZAINTERESOWANYCH  PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV NA ADRES: jobs@jobtalent.be

Dane kontaktowe:
adres e-mail :jobs@jobtalent.be
Galeria:

Informacjie o ogłoszeniu:
Data dodania :06-12-2017 14:20:43
Data wygaśnięcia :05-01-2018 14:20:00
Wyświetleń :12
Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.moja-lomza.pl

Portal moja-lomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.
Logowanie
Hasło :
Reklamy
  strona główna
 do góry
O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt