Łomża, lomza - nocą
Sunday, 20 styczeń 2019
Dziś pogoda:
temp.max.:0 °C
temp.min.:0 °C
wiatr:0 km/h
     
 
 
Ogłoszenia
Auto giełda
   więcej    dodaj pojazd
MENU ON-LINE
Ryś. Zajazd
Brak
zdjęcia
Łomża
ul. al. Legionów 152
 
Wyświetl artykuły :

Harcerze łomżyńscy na Jubileuszowym Zlocie Stulecia Harcerstwa w Krakowie (01 wrzesień 2010)
W dniu 24 sierpnia 2010 r. reprezentacja harcerzy z Hufca Nadnarwiańskiego ZHP w Łomży powróciła z Jubileuszowego Zlotu na Stulecie Harcerstwa, który odbył się w dniach 16-24 sierpnia 2010 na Błoniach w Krakowie...
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wypadek w pobliżu Dąbrówki Kościelnej (31 sierpień 2010)
Jedna osoba ranna i dwa rozbite samochody to bilans zdarzenia drogowego w pobliżu Dąbrówki Kościelnej. Jego okoliczności i przebieg wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pożegnanie lata z reggae (28 sierpień 2010)
Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych zaprasza na pożegnanie lata w rytmie reggae. W siedzibie placówki przy ul. Wojska Polskiego 3 wystąpi zespół Raggafaya. Koncert odbędzie się we wtorek 31 sierpnia br., o godz. 19:00. Bilety w cenie 10 zł będą do nabycia przed koncertem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ulica Łąkowa zyskała nowy blask (28 sierpień 2010)
Zakończyła się przebudowa ponad 550-metrowego odcinka ulicy Łąkowej w Łomży. Oprócz nowej, asfaltowej nawierzchni jezdni o szerokości 6 metrów, droga łącząca ulice Nowogrodzką i Nadnarwiańską zyskała również nowe chodniki i zjazdy na posesje z kostki Polbruk...
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)LOT z dziećmi (28 sierpień 2010)
Realizując projekt wakacyjnego wypoczynku dzieci i młodzieży pn. "Cudze chwalicie, swego nie znacie", służącego edukacji młodszego pokolenia, Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Łomżyńska" zorganizowała kilka atrakcyjnych wycieczek po rzece Narew...
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bez świateł na Legionów (28 sierpień 2010)
W przyszłym tygodniu planowane jest okresowe wyłączenie sygnalizacji świetlnej wzdłuż Alei Legionów w Łomży. Ma to związek z trwającą przebudową i modernizacją sygnalizacji sterowania ruchem na skrzyżowaniach wzdłuż tej ulicy...
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Renault zderzyło się z seatem. 73-letni mężczyzna nie żyje (ZDJĘCIA) (28 sierpień 2010)
73-letni mężczyzna nie żyje a 3 ranne osoby trafiły do szpitala. To efekt zderzenia renault z seatem na drodze relacji Łomża - Zambrów. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Alkohol – nieletnim dostęp wzbroniony (28 sierpień 2010)
Policjanci z Zambrowa realizują ogólnopolską kampanię edukacyjną „ Alkohol – nieletnim dostęp wzbroniony”. Jest ona adresowana do osób dorosłych, właścicieli i personelu punktów sprzedaży alkoholu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Koloniści z wizytą u policjantów (28 sierpień 2010)
Grupa dzieci która spędza wakacje w zambrowskim Ośrodku Wsparcia Rodziny „Caritas”, gościła dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Był poszukiwany – spowodował wypadek (28 sierpień 2010)

Poszukiwany listem gończym 26-latek fordem uderzył w volkswagena. Trzy osoby ranne z golfa zostały przewiezione do szpitala. Łomżyńscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny wypadku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 11 12 ... następne »
Logowanie
Login :
Hasło :

    
Reklamy
  strona główna
 do góry  
O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Moja-Lomza.pl © 2008 - 2009 www.luba.int.pl
czas: 0.04 s.