Łomża, lomza
Sunday, 20 styczeń 2019
Dziś pogoda:
temp.max.:0 °C
temp.min.:0 °C
wiatr:0 km/h
     
 
 
Ogłoszenia
Auto giełda
   więcej    dodaj pojazd
MENU ON-LINE
"Rampa" S.C. Andrzej Paszko Jarosław Ostaszewicz
Brak
zdjęcia
Łomża
ul. al. Piłsudskiego 36
 
Wyświetl artykuły :

Renowacja elewacji siedziby MBP (11 październik 2010)
Przy ulicy Długiej w Łomży trwa renowacja elewacji zewnętrznej kamienicy z XIX wieku. W budynku tym mieści się siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej. Prace wykonywane przez Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków rozpoczęły się w sierpniu br. i na początku wykonywane były od strony ulicy Jatkowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zapraszamy do udziału w konkursie na „Drzewo Łomży” (11 październik 2010)
Technikum Ochrony Środowiska przy Zespole Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży, Jerzy Brzeziński – Prezydent Miasta Łomża i Nadleśnictwo Łomża, ogłaszają konkurs na „Drzewo Łomży”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zajezdnia MPK zmienia wizerunek, nowe autobusy w przyszłym roku (11 październik 2010)
Do połowy przyszłego roku w naszym mieście powinny pojawić się 22 fabrycznie nowe autobusy niskopodłogowe, przeznaczone do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej. Nowe autobusy będą wyposażone w system zarządzania, bezpieczeństwa i informacji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zderzenie lublina z ciągnikiem (08 październik 2010)
Kierowca lublina uderzył w tył przyczepy ciągnika rolniczego. Trzy osoby trafiły do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają łomżyńscy policjanci.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Staranował barierki oddzielające jezdnie i dachował (07 październik 2010)
Kierowca audi najprawdopodobniej jechał zbyt szybko i stracił panowanie nad pojazdem. Staranował barierki oddzielające jezdnie i dachował. 25-latek z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Łomżyńscy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Uderzenie w dopalacze (04 październik 2010)
Kilkuset inspektorów sanitarnych wspieranych przez prawie 3000 policjantów wkroczyło, dziś jednocześnie do prawie 1000 sklepów i hurtowni z dopalaczami, działających na terenie całego kraju. Działając na mocy decyzji Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie wycofania z obrotu wyrobów o nazwie „Tajfun”...
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)BMW roztrzaskało się na drzewie (03 październik 2010)
Kierowca bmw zginął po tym jak najpierw uderzył w przyczepkę opla, a po odbiciu zjechał na pobocze i roztrzaskał się o drzewo. Młoda pasażerka trafiła do szpitala. Mundurowi ustalają przyczyny tragedii.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zmiany w organizacji ruchu na miejskich ulicach (30 wrzesień 2010)
W ostatnim czasie zatwierdzone zostały projekty stałej organizacji ruchu na ulicach osiedla Kraska oraz nowowybudowanym odcinku ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Na os. Kraska wprowadzone zostało ograniczenie prędkości do 30 km/h, zaś po zakończeniu remontu ulicy Al. Legionów..
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Makabryczny wypadek w Starym Laskowcu (ZDJĘCIA) (28 wrzesień 2010)
KWP Białystok
34-letni mężczyzna zginął na miejscu. Osobowy volkswagen rozcięty na pół. Dostawczy bus i ciężarówka w rowie. To efekt wypadku w Starym Laskowcu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci...
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zawaliła się ściana budynku (26 wrzesień 2010)
W Łomży przy ul. Krzywe Koło zawaliła się ściana budynku. Do zdarzenia doszło podczas prac rozbiórkowych. Okoliczności wypadku wyjaśniają łomżyńscy policjanci...
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 ... następne »
Logowanie
Login :
Hasło :

    
Reklamy
  strona główna
 do góry  
O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Moja-Lomza.pl © 2008 - 2009 www.luba.int.pl
czas: 0.05 s.