Łomża, lomza
Sunday, 20 styczeń 2019
Dziś pogoda:
temp.max.:0 °C
temp.min.:0 °C
wiatr:0 km/h
     
 
 
Ogłoszenia
Auto giełda
   więcej    dodaj pojazd
MENU ON-LINE
"Rampa" S.C. Andrzej Paszko Jarosław Ostaszewicz
Brak
zdjęcia
Łomża
ul. al. Piłsudskiego 36
 
Wyświetl artykuły :

Zatrzymany sprawca kradzieży artykułów chemicznych (15 listopad 2012)
www.podlaska.policja.gov.pl/
Policjanci z Łomży zatrzymali 26-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o kradzież rozbójniczą w jednym z łomżyńskich sklepów. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wypadek przy pracy w powiecie zambrowskim (13 listopad 2012)

fot. KMP Białystok
21-letni mężczyzna został przygnieciony workiem wypełnionym tworzywem ważącym około tony. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci.
+ czytaj dalejPodstawówka na fali H2O po raz trzeci (13 listopad 2012)

fot. lomza.pl
10 listopada na Pływalni Miejskiej Nr 2 w Łomży odbyła się III edycja zawodów „Podstawówka na fali H2O” w ramach XVII Otwartych Mistrzostw SP nr 10 w pływaniu. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała wiceprezydent Łomży Mirosława Kluczek. Zgodnie z programem, imprezę rozpoczęły zmagania dzieci w wieku przedszkolnym na dystansie 15 m stylem dowolnym oraz młodzieży z Zespołu Szkół Specjalnych.
+ czytaj dalejŁomżyński listopad Harcerzy Weteranów (13 listopad 2012)

fot. lomza.pl
Spotkali się po raz 31., by wspominać swoją harcerską młodość, uczcić 100-lecie łomżyńskiego harcerstwa, ale przede wszystkim po to, by uczcić 94. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Przy pomniku łomżyńskich harcerek i harcerzy poległych o wolną Polskę spotkali się Weterani – Harcerze Ziemi Łomżyńskiej. Ich drużyna nosi imię Leona Kaliwody. Pomnik bohaterskich harcerek i harcerzy znajduje się na skwerze noszącym jego imię, przy ul. Polowej.
+ czytaj dalejPatriotyczna uroczystość w Przedszkolu nr 10 (13 listopad 2012)

fot. lomza.pl
Z zadumą i powagą, ale radośnie świętowało 94. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Publiczne Przedszkole nr 10 w Łomży. Zgodnie z tradycją, w uroczystości wzięły udział wszystkie przedszkolaki, które przedstawiły montaż słowno-muzyczny z prezentacją multimedialną w tle. Dzieci z przejęciem opowiadały o tym, czym jest dla nich Ojczyzna, którą rozpoznają w: chlebie, stokrotkach i makach, dębie i sośnie, ale też w zarośniętej mchem mogile żołnierza, który zginął za niepodległość - informuje Jadwiga Brulińska z PP 10 w Łomży.
+ czytaj dalejHarcerska lekcja historii (13 listopad 2012)

fot. lomza.pl
10 listopada w przeddzień Święta Niepodległości, Komenda Hufca Nadnarwiańskiego ZHP im. Adama Chętnika w Łomży zorganizowała tradycyjną już grę historyczno –sprawnościową związaną z miejscami pamięci i postaciami związanymi z miastem Łomża. W tym roku zaproszenie do gry skierowane było także do uczniów łomżyńskich szkół.
+ czytaj dalejNiezbyt pomyślny egzamin na kartę motorowerową (12 listopad 2012)
fot. KMP ŁomżaŁomżyńscy policjanci aktywnie włączają się w każde działania mające na celu podniesienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W niedzielę, 11 listopada funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży wspólnie z przedstawicielami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży przeprowadzili ostatni w tym roku egzamin na kartę motorowerową. Mimo iż, była to ostatnia szansa na uzyskanie uprawnień na motorower na „starych zasadach” do egzaminu przystąpiło jedynie 67 osób.
+ czytaj dalejCzerniawski prezydentem (06 grudzień 2010)
Mieczysław Czerniawski wygrał II turę wyborów prezydenckich w Łomży! Na kandydata SLD zagłosowało prawie 10,5 tys. mieszkańców naszego miasta.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Karambol na drodze Ostrołęka - Łomża. Trzy auta rozbite (ZDJĘCIA) (29 listopad 2010)

fot. podlaska.policja.gov.pl
W wyniku zderzeniu trzech samochodów jeden z uczestników trafił do szpitala.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Najlepsi z prezydenckimi stypendiami (18 listopad 2010)
W Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezydenta Miasta Łomża za szczególne osiągnięcia naukowe oraz sportowe w ubiegłym roku szkolnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)


« poprzednie 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
Logowanie
Login :
Hasło :

    
Reklamy
  strona główna
 do góry  
O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Moja-Lomza.pl © 2008 - 2009 www.luba.int.pl
czas: 0.42 s.