Łomża, lomza - nocą
Monday, 18 luty 2019
Dziś pogoda:
temp.max.:0 °C
temp.min.:0 °C
wiatr:0 km/h
     
 
 
Ogłoszenia
Auto giełda
   więcej    dodaj pojazd
MENU ON-LINE
Szechuan
Brak
zdjęcia
Łomża
ul. ul. Dworna 22
 
Zambrów: Sprawcy kradzieży paliwa zatrzymani
11 grudzień 2012
drukuj | Rozmiar tekstu: A A A
Zambrowscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży paliwa z jednej ze stacji paliw na terenie miasta. Teraz dwaj 30-latkowie za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W nocy z 5 na 6 grudnia bieżącego roku funkcjonariusze Wydziału Prewencji podczas patrolowania rejonu jednej z zambrowskich stacji paliw ujawnili samochód osobowy i stojące przy nim wypełnione oleistą żółtą cieczą pojemniki oraz przewody gumowe przy wlewie do głównego zbiornika. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież z włamaniem do zbiornika paliwa. Okazali się nimi 30 letni mieszkańcy Zambrowa. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem.

źródło – www.podlaska.policja.gov.pl
powrót do aktualności
 
Treść opinii:
Autor:
Autor: Data: 13 czerwiec 2013, 11:42
http://www.eostroleka.pl/czernie-tragiczny-wypadek-nie-zyje- piec-osob-zdjecia,art35619.html
Autor: Wojtek Data: 21 czerwiec 2013, 08:10
Przepraszam że nie na temat ale dla wielu osób może to być cenna informacja.


Witam,
chciałbym poruszyć sprawę wpłatomatów w Polsce, których właścicielem jest firma Euronet.

Miesiąc temu w Alior Banku skorzystałem z wpłatomatu Euronetu i wpłaciłem 1200 zł. Wpłatomat się zawiesił, pojawiła się jakaś informacja o błędzie i wpłatomat oddał kartę bez potwierdzenia wpłaty. Zadzwoniłem na infolinię Alior Banku, gdzie dowiedziałem się, że mogę złożyć reklamację i że pieniądze odzyskam w ciągu 30 dni, ale w niektórych przypadkach może to potrwać nawet 60 dni!

Sprawa dla niektórych może się wydawać błaha, ale to 1200 zł było przeznaczone na konkretne cele, m.in. na opłacenie rachunków, a część z nich była powierzona mi przez inną osobę na zakup bardzo potrzebnych lekarstw w aptece internetowej (w aptekach internetowych są niższe ceny).
Naraziłem się na karne odsetki za niezapłacone w terminie rachunki, poniosłem koszta na rozmowy z pracownikami banku i Euronetu, ale najgorsze w tym wszystkim - zawiodłem znajomego, który potrzebował leków!

Dodam jeszcze, że taka sytuacja z wpłatomatem zdarzyła mi się drugi raz, a kiedy poczytałem portale internetowe, okazało się, że poszkodowanych jest więcej!

Na stronie Euronetu znalazłem "fajne" hasło:
"Wpłatomat to same korzyści!
Dostępność: Teraz Twoje konto jest bliżej Ciebie. Wpłacać możesz w każdej chwili w dostępnych lokalizacjach.
Szybkość: Zdeponowane we wpłatomacie pieniądze mogą być dostępne na Twoim koncie nawet w ciągu 30 minut od momentu dokonania transakcji.
Bezpieczeństwo: Euronet gwarantuje bezpieczeństwo Twoich pieniędzy na każdym etapie transakcji. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, pod numerem telefonu 801 324 024 lub (22) 519 77 71".

Jak się okazuje, są to jedynie puste hasła reklamowe i mają się nijak do rzeczywistości. Piszę to ku przestrodze, ponieważ zawiodłem się na tej firmie i całkowicie straciłem do niej zaufanie.
Dziękuję za poświęcenie mi chwili uwagi i życzę wszystkim powodzenia, oby Was omijały takie przykre sytuacje!
Pozdrawiam,
Wojtek.
Autor: Ola Data: 17 listopad 2013, 21:59
Zobaczcie co znalazłam - www.kfd.pl/s/DarmoweDoladowanie

Myślałam że to jakieś oszustwo, ale jednak działa, nie musimy wysyłać żadnych SMSów. Chciałam się podzielić tym tylko tutaj :)
Autor: Ola Data: 21 listopad 2013, 06:54
Tak btw. zobaczcie co znalazłam - www.dodatki.net/i/darmowedoladowanie/ - Myślałam że to ściema ale to naprawdę działa, nie trzeba wysyłać żadnych SMSów. :) Tak tylko chciałam się podzielić tym z wami :)
Autor: PODZIEMNATV Data: 09 kwiecień 2014, 22:55
PODZIEMNATV  -0 dowiec sie jak obalic patologiczyny system
Autor: Smolak Data: 11 wrzesień 2017, 14:38
To cenna informacja. Inne można znaleźć na takiej stronie
Autor: sss Data: 27 listopad 2017, 23:17
I dobrze likwidować szarą strefę


Serwis moja-lomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Logowanie
Login :
Hasło :

    
Reklamy
  strona główna
 do góry  
O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Moja-Lomza.pl © 2008 - 2009 www.luba.int.pl
czas: 0.04 s.