Łomża, lomza - nocą
Monday, 18 luty 2019
Dziś pogoda:
temp.max.:0 °C
temp.min.:0 °C
wiatr:0 km/h
     
 
 
Ogłoszenia
Auto giełda
   więcej    dodaj pojazd
MENU ON-LINE
Ryś. Zajazd
Brak
zdjęcia
Łomża
ul. al. Legionów 152
 
Siedem osób zatrzymanych, narkotyki zabezpieczone
Źródło : www.podlaska.policja.gov.pl, 05 grudzień 2012
drukuj | Rozmiar tekstu: A A A
Łomżyńscy i białostoccy policjanci zatrzymali siedem osób podejrzewanych o handel narkotykami. Mundurowi zabezpieczyli także blisko sto tabletek „exstasy” oraz w sumie prawie 25 gramów amfetaminy i marihuany. Teraz mężczyznom grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

W ciągu dwóch ostatnich dni policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali na terenie powiatu łomżyńskiego i Zambrowa w sumie siedem osób podejrzewanych o handel środkami odurzającymi. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyźni wprowadzali do obrotu, udzielali w celu osiągnięcia korzyści majątkowej oraz posiadali znaczne ilości narkotyków. Ponadto w wyniku przeszukań ich samochodów oraz miejsc zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie prawie 25 gramów amfetaminy i marihuany oraz blisko 100 tabletek „extasy”. Siedmiu mieszkańców powiatu łomżyńskiego w wieku od 20 do 30 lat trafiło do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec nich tymczasowego aresztu. Teraz zajmie się nimi sąd. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
powrót do aktualności
 
Treść opinii:
Autor:
Autor: Ola Data: 17 listopad 2013, 21:59
Zobaczcie co znalazłam - www.kfd.pl/s/DarmoweDoladowanie

Myślałam że to jakieś oszustwo, ale jednak działa, nie musimy wysyłać żadnych SMSów. Chciałam się podzielić tym tylko tutaj :)
Autor: jarek Data: 02 wrzesień 2016, 14:44
Gonić narkomanów ćpunów a chandlarzy do kozy, brawo policja aby wiecej takich akcji, oczyscie nasze masto z tego dziadostwa !!


Serwis moja-lomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Logowanie
Login :
Hasło :

    
Reklamy
  strona główna
 do góry  
O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Moja-Lomza.pl © 2008 - 2009 www.luba.int.pl
czas: 0.03 s.