Łomża, lomza - nocą
Monday, 18 luty 2019
Dziś pogoda:
temp.max.:0 °C
temp.min.:0 °C
wiatr:0 km/h
     
 
 
Ogłoszenia
Auto giełda
   więcej    dodaj pojazd
MENU ON-LINE
    Chilli Pizza
Łomża
ul. ul. Długa 8
 
Kolejny zatrzymany w sprawie uprowadzenia 26-latka
05 grudzień 2012
drukuj | Rozmiar tekstu: A A A
Policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w Łomży 48-ka podejrzewanego o udział w uprowadzeniu 26-letniego mieszkańca powiatu kolneńskiego. Jest to już szósta osoba zatrzymana w tej sprawie.

Wczoraj wczesnym rankiem funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji wkroczyli do jednego z mieszkań w Łomży. Z ustaleń policjantów wynikało, że właśnie tam, w domu przyjaciółki przebywa 48-letni mężczyzna podejrzewany o udział w uprowadzeniu 26-letniego mieszkańca powiatu kolneńskiego. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się uzasadnione. Zaskoczony przez mundurowych mężczyzna nie stawiał oporu. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj został on doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Cała sprawa zaczęła się w pierwszej połowie maja w Kolnie. Wówczas w nocy dyżurny miejscowej komendy powiatowej odebrał sygnał od przypadkowego świadka o kilku mężczyznach, którzy pobili i siłą wciągnęli do samochodu idącego ulicą w Grabowie 26-latka. Podjęte natychmiast działania, w które zaangażowani zostali dodatkowo policjanci z Mazowsza w ciągu kilku godzin doprowadziły do zatrzymania w miejscowości Łyse samochodu porywaczy i podróżujących nim czterech młodych mężczyzn w wieku od 20 do 25 lat. Dalsze wnikliwe ustalenia doprowadziły wtedy mundurowych do jednego z pobliskich gospodarstw, w którym przetrzymywany był uprowadzony 26-latek. Tam też wpadł kolejny z porywaczy. Decyzją sądu czterech z zatrzymanych mężczyzn zostało wówczas tymczasowo aresztowanych. Kolejne ustalenia funkcjonariuszy CBŚ, którzy pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Łomży wyjaśniali okoliczności sprawy naprowadziły ich na trop kolejnego ze sprawców. Ten wpadł wczoraj. Policjanci w ramach prowadzonego postępowania wnikliwie ustalają motywy i pobudki działania porywaczy.
powrót do aktualności
 
Treść opinii:
Autor:
Autor: Ola Data: 17 listopad 2013, 21:59
Zobaczcie co znalazłam - www.kfd.pl/s/DarmoweDoladowanie

Myślałam że to jakieś oszustwo, ale jednak działa, nie musimy wysyłać żadnych SMSów. Chciałam się podzielić tym tylko tutaj :)
Autor: Data: 26 marzec 2014, 10:32
Policja i zaklamne CBS , klama jakowy zatrzymali tego co bral udziel w porwaniu 26 latka , 48 letni meszczyzna nie mial z tym najmniejszego do czynienia , tylko prokuratura okregowa w lomzy , zreszto juz nie raz to robi , wyprzeda fakty , a sedziowie nie maj dobrego zdania na temta CBS w bialymstoku , tak i rowniez potwierdzila Barbara Piwnik ze CBS Bialystok pownni sie wstydzic tego co robia , wymuszac i obiecywac innym wolnosc w zamian zeby oczernili kogos kto im pasuje do sprawy nie wykrytej , Hanba dla tego rodzaju postepowan prokuratury i CBS  Bialystkok
Autor: Świadek Data: 16 marzec 2015, 23:12
CBŚ to jest nsjgorsza padlina i ta prokurator , ktory prowadził śledztwo. Skazali tych ludzi , ktorzy porwali dileraa narkotyków zeby dac mu nauczke zeby nie sprzdawał dzieciom i poszli za to sidziec. A ten 48 latek nie bral wcale udziału w tym przestepstwie , CBŚ idzie po trupach zeby tylko zamknąć , a sąd to kupa będzwałów i nie do uków z sądu okregowego w łomży , ten baran skrodzki, a pani prokurator ze wsi , która prowadziła te sledztwo jest nie do uczona w sprawach takiego kalibru , i nie przeszła weryfikaci i  być moze szkole konczyła w Moskwie


Serwis moja-lomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Logowanie
Login :
Hasło :

    
Reklamy
  strona główna
 do góry  
O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Moja-Lomza.pl © 2008 - 2009 www.luba.int.pl
czas: 0.02 s.